Kimiz?

Biz Lagalugacılarız
Söyleyecek Sözümüz Var

Türkiye’nin ilk sosyal medya ajanslarından biri olarak, markalara dijital ve konvansiyonel anlamda pazarlama, itibar yönetimi, reklam ve satış iletişimi konularında ilham verici çözümler sunmak için yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını büyük bir motivasyonla karşılayarak, hayallerini ve taleplerini gerçekleştirmek için kreatif ve proaktif ekibimizle projeler üretmeye devam ediyoruz.

Yeni medya dönemiyle birlikte, markaların yanı sıra bireylerin bir arada bulunduğu ve etkileşimde bulunduğu sanal kamusal alanlarla dolu bir çağa tanıklık ediyoruz. Artık her bireyin söyleyecek bir sözü var. Lagalugacılar olarak amacımız, hedef kitleyi markalar adına konuşan kişilere (lagalugacılar) dönüştürerek marka elçileri yaratmaktır.

laga

söylenti, lakırdı (Farsça)

İçerik, iletişimin temel taşıdır. Markalar, hangi kanalla olursa olsun iletişim yaparak ürün, değer, özellik, fırsat ve farklarını hedef kitlelerine ulaştırmayı amaçlar. Yani söyleyecek bir sözleri vardır. Lagalugacılar ise bu içeriği doğru, hedef kitleye uygun ve etkileyici bir şekilde oluşturarak, öncelikle söylenecek sözü (laga) üretir.

luga

söyleme (Farsça)

Bir sözün nerede, ne zaman ve nasıl söylendiği çok önemlidir. Bu da doğru iletişim, doğru hedef kitlenin tanımlanması ve doğru tonun kullanılmasıyla mümkündür. lagalugacılar söz söylemek için doğru araçları (luga) belirleyip uygulayarak mesajların hedef kitleye ulaşmasını ve algılanmasını sağlar.

lagaluga

söz söylemek (Farsça)

Dijital kanallarda doğru bir şekilde iletilen etkili bir mesaj, hedef kitle üzerinde önemli bir etki yaratır. Bu nedenle, mümkün olduğunca geniş bir hedef kitleye ulaşmak son derece önemlidir. Lagalugacılar, topluluk büyütme çalışmalarıyla organik ve inorganik iletişim yaparak söylenen mesajın (lagaluga) erişimini artırır ve hedef kitleyi genişletir.

lagalugacı

söyleyecek sözü olan kişi

Yeni medya dönemiyle birlikte, markaların yanı sıra bireylerin de bir arada bulunduğu ve etkileşime geçtiği sanal kamusal alanlarla dolu bir çağa tanıklık ediyoruz. Artık her bireyin kendine ait bir söyleyecek sözü var. Lagalugacılar olarak amacımız, hedef kitleyi marka adına konuşan (lagalugacı) kişilere dönüştürerek marka elçileri oluşturmaktır.

Ekibimiz

Selin Aydınoğlu Ünal
Founder
Atıl Ünal
CEO
Nuray Günel
WordPress Developer & Digital Communications Specialist
Gizem Bayram
Director of Social Media & Brand Communication
Banu Elmas Koldamca
Customer Relationship
Serkan Korkmaz
Art Director
Duygu Taylan
Motion Graphic Designer